BALANCEFEST

Série festivalů a dnů zdraví


BALANCEFEST je postupně se rodící větší a větší radost. Radost z původní myšlenky vytvořit cokoliv na podporu zdravého životního stylu v dnešní uspěchané době s důrazem na výkon a dokonalost. Nápad vznikl před dvěma lety na D1 někde mezi 145 a 139 km. Tam bylo zřejmé, že něco na podporu hlavy v pohodě vzniknout musí. 

Proč hlava v pohodě? Protože opravdový work-life balance neexistuje. To už se ví. Také se ví, že žen    (i mužů) z lifestylových časopisů, které si ráno zajezdí na koni, pak odvezou děti do školky, úspěšně dokončí pracovní projekt, poobědvají s přítelkyní, pocvičí jógu, atakdále, moc není. Většinou stojíme na D1 s bagetou v ruce, s handsfree a v křeči. Vyjednáváme s klienty, vyjednáváme s obchodními partnery i se zaměstnanci a ano, vyjednáváme i doma. Proto je důležité mít hlavu v pohodě. Uvědomit si, že spokojený reálný život je o umění pozitivního pohledu na věc, o hledání vlastního způsobu umět se správně naladit a především o umění odpočívat. 

A tak vznikl BALANCEFEST, srdeční záležitost. Doslova. Na prvním BALANCEFESTU, který jsme věnovali především ženám jako den za odměnu, jsme totiž kromě přednášek měřili i zdravotní hodnoty a celkově radili jak o sebe pečovat fyzicky i psychicky. První ročník se povedl, připravujeme řadu menších projektů a v lednu 2020 přijde BALANCEFEST další a větší. A co je důležité - spojili jsme práci, zkušenosti a koníčka a celý koncept pod názvem BALANCEFEST Zdravá firma nabízíme také firmám jako podporu interní komunikace. Pomáháme jim budovat zdravé pracovní prostředí, posilovat loajalitu a spokojenost zaměstnanců a podpořit jejich značku atraktivního zaměstnavatele.

Baví nás to moc, protože vidíme, že to má smysl. Pokud jej vidíte také, pak jsme na jedné lodi a to nás moc těší. Dejte nám o tom vědět, spolu se s hlavou v pohodě posuneme dál.