POMÁHÁME BUDOVAT ZDRAVÉ FIRMY

   BALANCEFEST podporuje zdravý životní styl ve firmách prostřednictvím komplexního programu péče o                                          fyzické i psychické zdraví a osobnostní rozvoj zaměstnanců.   

Spokojený zaměstnanec je klíčem k obchodnímu úspěchu firmy. Nemusí řešit zdravotní problémy, nepřemýšlí o změně zaměstnání a práce ho baví. Co když je to ale jinak? Jsou vaši kolegové často unavení? Jsou často nemocní nebo jim chybí to správné nasazení a motivace? Mají pocit, že si jejich práce vedení neváží? 

15 let jsem seděla v kanceláři, cestovala po D1 a má touha po zdravém životním stylu dostávala na frak. S nadšením sleduji, že se postupem času postoj většiny firem mění a snaží se své zaměstnance v každodenním tlaku na výkon podpořit aktivitami na podporu péče o zdraví - fyzické i psychické.

Moudré firmy totiž vědí. Vědí, že podporou zdravého životního stylu zvyšují výkonnost, spokojenost a zdraví svých lidí. Ušetří tím ročně statisíce a přitáhnou a UDRŽÍ si ty správné zaměstnance.                                              

BALANCEFEST Zdravá firma

BALANCEFEST je série jednodenních festivalů a akcí zaměřených na podporu zdravého životního stylu a osobnostního rozvoje. Tento koncept aplikujeme i do business světa, kde se snažíme přinést zdravý životní styl do pracovního prostředí.

Ke každé firmě a jejím zaměstnancům přistupujeme individuálně. Nejdříve se snažíme detailně poznat firemní kulturu, pracovní prostředí, cíle a potřeby firmy i zaměstnanců. Snažíme se o dlouhodobou podporu v budování zdravé firmy, snažíme se zpříjemnit pracovní den a ukázat cestu, jak i v době tlaku na výkon lze žít zdravě. Náš cíl je klientovi nabídnout kromě péče o fyzické i psychické zdraví také realizaci zaměstnanců zapojením do projektů společenské zodpovědnosti.

Chcete vědět více?

NABÍDKA SLUŽEB

WORK BALANCE DAYS

Umíte žít v rovnováze? Umíte dobíjet baterky i během pracovního dne a správně relaxovat? V rámci jednodenní akce vás to naučíme. Ukážeme vám, jak odpočívat, pečovat o své zdraví a fyzickou i psychickou krásu.

TÝDEN / DEN ZDRAVÍ

Akce, které přímo v prostorách vaší firmy vytvoří správný balance - oázu zdraví a energie. Poradíte se s odborníky na výživu a zdravý životní styl, získáte nové vědomosti na přednáškách lektorů osobnostního rozvoje, zacvičíte si i ochutnáte zdravý catering.

ZDRAVÉ SNÍDANĚ

Znáte lepší způsob, jak začít pracovní den? Zdravé snídaně jako poděkování zaměstnancům, motivace do dalšího pracovního dne nebo osvěžení pro nové nápady.

ZDRAVÝ WORKSHOP

Ve spolupráci se špičkovými odborníky realizujeme interaktivní přednášky a workshopy o zdravém životním stylu a osobnostním rozvoji.

ZDRAVÝ CATERING

Zdravý catering je nejlepší způsob, jak načerpat energii během meetingu v zasedací místnosti. Rádi vám jej připravíme!

VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ

V rámci celodenních akci nabízíme také individuální nebo skupinové výživové poradenství.

JÓGA / BALANCE CVIČENÍ

Ve spolupráci s trenéry jógy a zdravotních cvičení vám pomůžeme řešit neduhy sedavého zaměstnání aktivně a přímo v prostorách vaší firmy.

FASHION/ MAKE UP STYLISTA

Máte firemní dress code? Nebo jej využíváte jen příležitostně? Odborník na typologii barev poradí jak na každodenní outfit a doplní i správným makeupem.

TRÉNINKOVÝ PLÁN

Podpořte vaše zaměstnance v jejich cvičení nebo snaze se cvičením začít a dopřejte jim sestavit tréninkový plán na míru. Oplatí vám to pokaždé, když uvidí výsledky nebo se prostě jen při cvičení budou cítit dobře.

MINDFULNESS KOUČINK

Naučíme vaše zaměstnance techniky jak se zbavit stresu, napětí a samovolných myšlenek i když nestíhají. Techniky můžete využít i v rámci teambuildingu nebo výjezdních zasedáních.

ÚKLID KANCELÁŘE PODLE MARIE KONDO

Co takhle na jeden den omezit emaily, meetingy a společně si užít čistku kanceláře, úklid složek v PC, zkartaci dokumentů nebo pročištění skladů? Druhý den budeme mít na práci tolik nové energie!