Řečníci


Mudr. Judita Halvová

Moderní čínská medicína

Aktuální trendy v mini-invazivní plastické chirurgii

Mudr. Judita Halvová, majitelka privátní kliniky estetické medicíny, vás provede světem miniinvazivních zákroků a nejnovějších trendů v estetické medicíně. Vysvětlí pojem odstranění vrásek kolem očí bez řezu, bez jizev a bez krve, představí nejnovější výplňové materiály a mnoho dalších. Zároveň vás seznámí s moderní čínskou medicínou, díky které na klinice propojuje péči nejen o krásu, ale i o zdraví.

Bára Kravčíková

Typologie vůní, aromaterapie

Bára je odbornicí na ženskou duši specializující se na zvýšení sebeúcty a sebeuvědomění při zvyšování ženskosti a atraktivity. Ve své práci mimo jiné využívá orientální afrodiziakální parfémy. Spolupracuje s předními osobnostmi české osobnostně rozvojové scény a jejím snem je příznivá změna ve společnosti směrem k přirozenosti a lidskosti.

Mgr. Táňa Wasserbauerová

Výživová poradna Wážka

Táňa Wasserbauerová provozuje poradnu se zaměřením na výživu a zdraví člověka. Ve své praxi usiluje o celostní přístup ke zdraví, který plně podporuje a respektuje přístup každého klienta. Lidským přístupem svým klientům předává reálné praktické rady, přizpůsobené jejich individiuálnímu režimu a možnostem. Jejím cílem je klienty přirozeně nadchnout pro zdravé stravování a pomáhá jim při nalezení nejvhodnějšího možného řešení při změnách životního stylu. V rámci své profese se zabývá lektorskou činností. O výživě přednáší po školách, firmách i pro širokou veřejnost.

Šárka Drozdová

Kalokagathia - harmonický soulad, balanc tělesné a duševní krásy

Šárka má několik let zkušeností z manažerských pozic v obchodní i neziskové sféře. Ty ji posunuly do sféry podnikatelské, kdy se věnovala poradenství pro řízení firem, firemních procesů a především hledáním cest z krizových situací. Životním mezníkem pro ni byla onkologická léčba, kterou úspěšně ukončila v roce 2014. Právě ta ji dovedla k podnikání s gurmánskou kávou a zdravým životním stylem spojeným s harmonií těla a mysli. Ověřenými metodami dokáže lidem umožnit nahlédnout "pod vlastní slupku" a poodhalit tak podstatu jejich strachů a bloků v žiotě. Šárka je skutečně přidanou hodnotou. Nejenom teorie, především vlastní prožitá zkušenost dokáže lidi inspirovat. Zbavením se jejich negativních pocitů je navede na cestu efektivnějšího růstu a spokojenějšího života.

Mgr. Diana Freiová

Jak zvládat tlak na výkon ženy ve všech jejích sociálních rolích?

Jak používat léčivou sílu andělů při péči o sebe a svou rodinu? Metoda andělské terapie.

Diana je maminka třech dětí, momentálně na mateřské dovolené. Kromě péče o rodinu a domácnost se ve volném čase věnuje svému podnikání. Vede vzdělávací kurzy Aj pro děti i dospělé a dováží do ČR organické esenciální oleje. Jejími hobby jsou life-koučink a andělská terapie. Momentálně spolupracuje na projektu Mámy do Práce, kde vede sebe-poznávací kurzy a online koučink sezení pro maminky. Do České republiky dále zavádí tzv. skupinový koučink, metodu Heart IQ Coaching, který sama nazývá Prožitek srdce. Pochází z Bulharska a její životní motto zní: "Inspirovat se moudrostí života a inspirovat".

Jana Hrabalová Bendová

Hormonální jógová terapie - dokonalý zázrak

Jana pracovala více než 15 let v korporátních bankách na manažerských pozicích, má za sebou vedení velkých týmů i projektů. Nyní je šťasntou lektorkou hormonální jógové terapie, o které říká, že je to "dokonalý zázrak", který mění životy mužů i žen na celém světě. Umí totiž zatočit s důsledky stresu, jako jsou nespavost, migrény, padání vlasů, PMS, neplodnost, problémy s předčasnou menopauzou i se symptomy menopauzy, ztráty menstruace, problémů se štítnou žlázou až po syndromy vyhoření. Jana je velmi příjemná, má už bezpočet spokojených klientek, kterým pomohla navrátit jejich plnohodnotný život ve zdraví a harmonii. Otevřela Studio Hortenzie v Praze.


Mgr. Hana Ajasta

Odpuštění v partnerství

"Lékaři odhadují, že cca do deseti let bude deprese číslo 1 na žebříčku civilizačních chorob. Předčí tak dokonce rakovinu nebo infarkt. A čím to je? Příčinou je jednoznačně zvyšující se psychosociální stres," říká Hana, která se se stresem potkává ve své praxi dnes a denně. Hana Ajasta je žena, která čerpá ze svých letitých zkušeností i vlastních traumat. Život je totiž mnohdy nejlepší učitel. A právě léčba psychosociálního stresu, jenž negativně zasahuje lidem do života, se stala jejím posláním.


Dana Dobřichovská

Zdravá lymfa - zdravá krása jako životní styl

Dana je žena, která je aktivní v mnoha oblastech. Téměř 20 let podnikala v módním průmyslu, vybudovala módní značku - Pletadesign. Jejím koníčkem bylo vždy zdraví a životní styl. Mimo jiné se intenzivně věnuje anti-agingu. Má masérské a kosmetické kurzy a především kurzy týkající se lymfatického systému a jak sama říká "lymfy není třeba se bát, lymfu je dobré znát".  Dana je majitelkou kosmtické školy - kosmetika 21. století a spolupracuje s masérskou školou.

Mgr. Vít Živný

Jak dosáhnout a udržet si ideální váhu po 30-tce a 40-tce?

Vít Živný se pohybuje v oboru Fitness a zdravotního cvičení přes deset let a jeho péčí prošla řada celebrit a známých sportovců. Mnoho zajímavých informací o cvičení, tréninku a životosprávě můžete najít v článcích, které publikuje v českých médiích. Na festivalu nám představí efektivní cviky na posilování a protahování a jak je správně zakomponovat do svého pohybového režimu. Dozvíte se mýty o posilování břišních svalů a v rychlosti se naučíte jak tuto oblast správně používat, aby bylo dosaženo štíhlého pasu co nejrychleji a zároveň se uzdravila i záda.

Mgr. Eva Stříbrská

Začínáme s bylinkami. Podzimní svět bylin. Bylinkářská pohotovost.

Eva Stříbrská je restaurátorka. Ve volném čase se věnuje ilustraci a projektu Bylinková pohotovost, kde asistuje své matce Věře Stříbrské, která je duší a hybnou silou projektu. Zájem o bylinky postupně spojuje generace v jejich rodině. Zkušenosti s bylinami postupně provázely jejich život, když hledaly cesty jak si pomoci. Postupně dospěly do situace, kdy mohou pomáhat ostatním a předávat něco ze svých zkušeností. Pro Věru Stříbrskou se byliny staly povoláním. Pečuje o bylinkovou zahradu zámku Kačina a má vlastní certifikovanou přírodní zahradu, kde pořádá bylinkářské workshopy.